İçeriğe geç
- Ana sayfa » TELİF HAKKI YASASI

TELİF HAKKI YASASI

  1. Internet Download Manager (IDM) bilgisayar yazılımı, çizimler ve diğer bileşenler (toplu olarak “Yazılım”) Tonec Inc.’in özel telif hakkıyla korunan mülküdür. Yazılımın bir kısmını veya tamamını satamaz kiralayamaz veya lisanslayamazsınız, değiştiremez veya türevsel çalışamazsınız, yazılımı kaynak koda dönüştüremezsiniz, seri numara yayınlayamaz veya oluşturamazsınız.
  2. Bir bilgisayar üzerinde Yazılımı 30 gün deneme süresi boyunca ticari olmayan amaçlar için kullanmak için bir kullanıcı lisansı verilir. Deneme süresi bittikten sonra, IDM’yi kaldırmalısınız veya satın almalısınız.
  3. Yazılım, dağıtım paketi değiştirilmezse ve IDM ana sayfasına bir bağlantı verilirse dağıtılabilir. Yazılım başka dağıtım paketleri içine koyulamaz ve anlaşma olmadan dağıtım ücreti alınamaz.
  4. YAZILIM “OLDUĞU GİBİ” DAĞITILIR. HERHANGİ BİR GARANTİ İFADE VEYA İMA EDİLMEZ. YAZILIMIN KULLANIMI SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR. YAPIMCILAR YAZILIMI KULLANIRKEN OLUŞAN VERİ KAYBI, HASAR, KÂR KAYBI VEYA DİĞER KAYIP TÜRLERİNDEN SORUMLU DEĞİLDİR.
  5. Yazılımın kurulumu ve kullanımı lisans şartlarının ve koşullarının kabulü anlamına gelir.
  6. Bu lisans şartlarını kabul etmiyorsanız, Yazılımı kullanmayı bırakmalı ve kaldırmalısınız.

Son güncelleme: 18 Haziran 2020

4.7/5 - (6 votes)