İçeriğe geç
- Ana sayfa » Genel » Tarayıcı Eklentileri

Tarayıcı Eklentileri

Google Chrome, Microsoft Edge, Yandex, Mozilla FireFox ve Opera tarayıcıları için Internet Download Manager eklentisi / uzantısı (IDM Integration Module) yükleme;

Google Chrome: https://chrome.google.com/webstore/detail/idm-integration-module/ngpampappnmepgilojfohadhhmbhlaek bağlantısına tıklayarak (veya Google Chrome içerisinden adres satırına kopyala / yapıştır yaparak) Google Chrome için IDM eklentisini yeniden yükleyebilirsiniz.

Microsoft Edge: https://microsoftedge.microsoft.com/addons/detail/idm-integration-module/llbjbkhnmlidjebalopleeepgdfgcpec bağlantısına tıklayarak (veya Edge içerisinden adres satırına kopyala / yapıştır yaparak) Microsoft Edge için IDM eklentisini yeniden yükleyebilirsiniz.

Yandex: Yandex sağ üst köşesindeki ayarlar butonuna tıklayıp “Uzantılar” bölümüne gidiniz, bu ekran açıkken arka plandan “Bilgisayarım” –> “C:\Program Files\Internet Download Manager” (veya bazı bilgisayarlarda “C:\Program Dosyaları (x86)\Internet Download Manager”) klasörüne giderek içerisindeki “IDMGCExt.crx” dosyasını o ekrana sürükle bırak yapınız, böylece IDM eklentisini Yandex uzantılar bölümüne başarıyla eklemiş oluyorsunuz.

Mozilla FireFox: https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/tonec-idm-integration-module
bağlantısına tıklayarak (veya FireFox içerisinden adres satırına kopyala / yapıştır yaparak) FireFox için IDM eklentisini tekrar yükleyebilirsiniz.

Opera: https://chrome.google.com/webstore/detail/ngpampappnmepgilojfohadhhmbhlaek
bağlantısına tıklayarak (veya Opera içerisinden adres satırına kopyala / yapıştır yaparak) Opera için IDM eklentisini tekrar yükleyebilirsiniz.

4.5/5 - (17 votes)