Internet Download Manager – IDM Türkçe full sürüm en güncel versiyon 6.37 build 8 beta sürümünü aşağıdaki logoya tıklayarak bilgisayarınıza güvenle yükleyebilirsiniz.

Çeşitli forum sitelerinde internet download manager full indir, internet download manager crack , internet download manager süresiz veya internet download manager katılımsız adlarıyla yayınlanan versiyonların virüs, trojan tarzı zararlı içerikler barındırdığını ve bilgisayarınıza zarar verebileceğini kullanıcılarımıza önemle hatırlatmak isteriz.

Türk Telekom, Turkcell veya Vodafone cep telefonu hattınız mevcutsa eğer Internet Download Manager 1 yıllık tam sürüm seri numaranızı anında satın alabilirsiniz (7/24). 1 yıllık Internet Download Manager lisansı için dmanager yazıp 7979’a sms gönderiniz.

Kurulum yaptıktan sonra karşınıza kayıt ekranı çıkıyorsa daha önce size sağlanmış olan deneme süresini doldurmuşsunuz demektir, bu durumda programın lisansını satın almalı veya programı bir daha yüklememek üzere bilgisayarınızdan kaldırmalısınız. Lisans satın almış olan kullanıcılar kayıt ekranına ad, soyad, email ve seri no girerek lisanslarını hemen aktive edebilirler.

Yayınlanma tarihi: 11 Ocak 2020

Yayıncı: Tonec

İşletim sistemi: Windows

Kategori: indirme yöneticisi

Ek anahtar kelimeler: idm indir, idm full, idm full indir, idman indir, idman full, idman full indir