İçeriğe geç
- Ana sayfa » MOBİL ÖDEME

MOBİL ÖDEME

Mobil Ödeme

Türk Telekom, Turkcell veya Vodafone cep telefonu hattınız mevcutsa eğer Internet Download Manager 1 yıllık tam sürüm seri numaranızı anında satın alabilirsiniz (7/24).

1 yıllık Internet Download Manager lisansı için yazıp 7979’a sms gönderiniz. (mobil ödeme hizmeti şuan için servis dışıdır)

Türk Telekom Mobil Ödeme için ücret: – TL (KDV dahil)
TurkcellMobilÖdeme için ücret: – TL (KDV dahil)
Vodafone Mobil Ödeme için ücret: – TL (KDV dahil)

Cep telefonunuza gelecek onay mesajını “evet” veya “onay” yazarak onayladığınız takdirde Internet Download Manager seri numaranız 15 sn içerisinde size SMS mesajı olarak gelecektir.
Not: Bu işlemi yapabilmeniz için hattınızın mobil ödemelere açık olması gerekmektedir. Cep telefonu operatörünüze ait müşteri hizmetlerini arayarak hattınızı mobil ödemelere açtırtabilirsiniz.
————————————————————————————-

Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Türk Telekom kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr’dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979’a gönderdikleri SMS’ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.

Türk Telekom Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

IDM serial numaranızı satın aldıktan sonra program içerisindeki Kayıt bölümünden ad, soyad, email adresi ve satın almış olduğunuz lisans numarasını programa girerek IDM full versiyonunu hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

*1 yıllık lisanslarda lisansın geçerlilik süresi 1 yıl olup, 1 yıl süresince tüm güncelleştirmelerden ücretsiz olarak yararlanabilmektesiniz.

4/5 - (62 votes)